Po 3 letech bez blogování jsem si opět založila blog:) Vypadá mnohem lépe a je mnohem kvalitnější než tento:D klikni pro přesunutí na nový blog :)

Duben 2008


Jak poznáš kdo je kdo

21. dubna 2008 v 19:25 | Terka |  H2O just add water
Rikky Chadwicková (Cariba Heine)-má dlouhý blond vlasy který většinou nosí v copánkách nebo culíku,chodí se Zanem,má schopnost vařit nabo oteplovat vodu,chová se drsně,žije jen s tátou.
Cleo Sentoryová (Phoebe Tonkin)-má dlouhý tmavě hnědý vlasy který většinou nosí v culíku,v první sérii chodí s Lewisem ale v druhý sérii se rozejdou,nenávidí Charlotte,má setru Kim,tátu a v první sérii i mámu ale v druhé sérii se její mamka odstěhuje,má schopnost pohybovat s vodou.
Emma Gilbertová (Cleire Holt)-má dlouhý blond vlasy který většinou nosí v různých druhách culíků nabo rozpuštěný,přítele nemá ale v první sérii má ráda Bayrona,má schopnost zmrazit vodu,žije s mámou,tátou a bráchou Eliottem.
Lewis McCartny (Angus McLaren)-má polovičně dlouhý (spíš krátký)blond vlasy,v první sérii chodí s Clio ale v druhé sérii se rozejdou ale dolejzá za nim Charlotte ale on jí nechce,o jeho rodině nevím nic.
Zane Bennet (Burgess Abernethy)-má kratší černý vlasy,chodí s Rikky,žije s tátou.
Kim Sentoriová (Cleo Massey)-má dlouhý blond vlasy,je to hrozně otravná sestra mořské panny Clio,žije se sestrou Clio s tátou a v první sérii i mámu ale v druhé sérii se její mamka odstěhuje.
Eliott Gilbert (Trent Sullivan)-má krátký blond vlasy,je to brácha mořské panny Emmy,žije se sestrou Emmou,tátou a mámou.
Charlotte (Brittany Byrnes)-mádlouhý zrzavý vlasy,dolejzá za Lewisem,prej bude taky mořská panna,žije s mamkou
TO JE VŠECHNO,JESTLY JEŠTĚ NĚCO VÍTE TAK MI TO PÍSNĚTE DO KOMENTÍKŮ

Britany Byrnes (Charlotte)

21. dubna 2008 v 18:53 | Terka |  H2O just add water
Charlotte má prej bejt taky mořská panna (níž jsou asi ještě 2 fotky)
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek